Testimonials

Curious about the projects I've worked on? Explore away!

THE TIME IS NOW

Adam Bůžek

Adam Bůžek

adambuzek.cz

Nikdy by mě nenapadlo, že to, co jsme s Johnnym začali tvořit, bude vypadat a fungovat tak skvěle jako dnes. Díky Johnnymu mám teď totiž skvělý e-shop, který jsem si vždy přál. Díky tomu mohu prodávat své tréninkové služby nebo dokonce merch. To, co mi nejvíce vyhovovalo na naší spolupráci bylo to, že cokoliv mi Johnny viděl na očích, to jsme mohli zakomponovat na náš web, v ničem jsme se neomezovali a vždy jsme našeli nějaké řešení.

Zároveň bylo skvělé to, že i když se jednalo o můj vlastní nápad a projekt, tak Johnny sám přicházel s radami a tipy, jak web vytvořit, popřípadě jak by bylo možné vylepšit nějaké z mých nápadů. Taková tvorba nebo údržba webu vyžaduje více pohotovosti a pozornosti, než jsem si myslel. Každopádně Johnny sám komunikoval velmi rychle a pohotově, a tak nikdy s ničím nebyl problém.

Určitě tak mohu doporučit každému, kdo by potřeboval vytvořit nový web nebo možná vylepšit i nějaký starý.

Marek

Marek

Marek

Appmixer | JointJS

Pro markeťáka v IT firmě je nutné znát alespoň základy vývoje. Johnny mi tyhle základy pomohl skvěle pochopit, lépe se orientovat v technologiích a ve finále v práci udělat víc, než jsem byl dřív schopný.

Jeho kurzy jsou dobře strukturované a uzpůsobené přesně na to, co jsem potřeboval znát.

Johnnyho jako lektora s velmi širokým přehledem vždy rád doporučím 🙌

Marek

Anet

Anet

Traudies Store

Spolupráci s Johnnym jsme navázali až poté, co už jsme eshop zkusili sami a od samého začátku nám pomáhal nacházet správný směr, když jsme byli přehlceni funkcemi a různými aspekty budování eshopu. Každá osobní konzultace byla maximálně produktivní a ačkoli většina byla o budoucích změnách a plánech, často byl schopný úpravy eshopu vyřešit přímo na místě během několika minut.

Osobně mě uchvátil jeho proaktivní přístup, kdy sám přicházel s podněty, nad kterými jsme se ještě nestihli zamyslet, rychlost jeho komunikace i úprav na eshopu, stejně jako jeho schopnost vytvářet i na míru šitá řešení a komponenty, které jsme si vymysleli.

Johnnyho bych přirovnala ke kompasu, který nám pomáhá držet správný směr a postupovat k námi stanovenému cíli co nejrychleji a nejefektivněji.

Marek

Kristýna

Kristýna

R.A.K Dance School

Johnny, práce všeho druhu. Bez ohledu na to, zda potřebujete nastříhat hudební mix pro taneční choreografie či maturitní plesy, vytvořit hudební podklad pro divadelní představení nebo jen vymyslet nápaditou grafiku pro akci jakéhokoliv charakteru, Johnny je vždy jasná volba a jeho schopnosti jsou prostě bezkonkurenční.

S Johnnym spolupracuji již nějaký ten pátek a nemohu než obdivovat, jak jeho práce každým rokem zraje a stává se čím dál tím kvalitnější. Jeho všeobecný přehled a schopnost držet krok s aktuálními trendy jsou nezanedbatelné, stejně jako jeho dobré rady a asistence ve všech fázích projektu.

Odevzdání střihu hudebních mixů čistě do rukou Johnnyho je pro mě už samozřejmostí, protože mám plnou důvěru v jeho cit pro hudbu a on sám už ví, co vlastně chci, i když to sama neumím přesně pojmenovat. Johnnyho kreativita je doslova bezmezná a jsem vděčná za naši dlouhodobou spolupráci. Každý nápad či projekt, na kterém spolupracujeme, se díky jeho nadání posune na úplně novou úroveň.

Marek

Lukáš

Lukáš

Software Engineering and Architecture Lessons

U Johnnyho jsem absolvoval základní kurz, který byl pro mě vstupní bránou do systémového světa počítačů.

Dozvěděl jsem se, jak vlastně operační systémy v základu fungují, jak se pracuje s příkazovou řádkou a moho dalšího. Vstup do tohoto světa mě velmi zaujal a s Johnnym jsem poté pokračoval ve stylu individuálních lekcí.

Johnny je velmi zkušený a má přesah znalostí do jiných oborů spojených s IT. Jeho výuka je na bázi kamarádského přístupu, je zajímavá a klade důraz na aktuálni trendy.

V lekcích v případě nepochopení ochotně dokáže vysvětlit problematiku do detailu a posunout člověka kupředu.

Marek

Cookies!

Hey, I just wanted to let you know that this website is using only the essential cookies necessary to make it work. I'm not tracking anything or anyone. Enjoy!